Home
    

O nás

O nás

 

JIP-PROJEKT servis, s.r.o. je konzultační a poradenskou společností v oblasti dotačních fondů ČR a EU. Specializujeme se především na dotace a veřejnou podporu v oblasti rozvoje infrastruktury, občanského vybavení, výzkumu a vývoje či ochrany životního prostředí. Našim cílem je zajistit komplexní služby v řízení projektů od samého začátku, až do jeho úplného ukončení. Díky osobnímu a profesionálnímu přístupu jsme vyhledávaným
a fundovaným partnerem pro Vaše plány. Naše služby poskytujeme klientům z řad privátní i veřejné sféry. Disponujeme nejen týmem zkušených projektových manažerů, ale i specialisty na veřejné zakázky, inženýring, energetické audity a dalšími odborníky v oblastech, které s dotacemi úzce souvisejí.

JIP-PROJEKT servis, s.r.o. je konzultační a poradenskou společností v oblasti dotačních fondů ČR a EU. Specializujeme se především na dotace a veřejnou podporu v oblasti rozvoje infrastruktury, občanského vybavení, výzkumu a vývoje či ochrany životního prostředí. Našim cílem je zajistit komplexní služby v řízení projektů od samého začátku, až do jeho úplného ukončení. Díky osobnímu a profesionálnímu přístupu jsme vyhledávaným a fundovaným partnerem pro Vaše plány. Naše služby poskytujeme klientům z řad privátní i veřejné sféry. Disponujeme nejen týmem zkušených projektových manažerů, ale i specialisty na veřejné zakázky, inženýring, energetické audity a dalšími odborníky v oblastech, které s dotacemi úzce souvisejí.

 

Pro naše klienty poskytujeme tyto činnosti:
posouzení projektového záměru
vhodné zařazení dotačního titulu
zpracování žádosti včetně všech náležitostí
administrace výběrového řízení
dohled nad realizací projektu
kompletní péče během udržitelnosti projektu
vypracování závěrečného vyhodnocení

 

  • posouzení projektového záměru
  • vhodné zařazení dotačního titulu
  • zpracování žádosti včetně všech náležitostí
  • administrace výběrového řízení
  • dohled nad realizací projektu
  • kompletní péče během udržitelnosti projektu
  • vypracování závěrečného vyhodnocení